Amelia Szczuchniak

Image

Jak strávit špatnou rhybu?

Proměnit něco špatného v něco dobrého – je to vůbec možné? To může znít jako otázka pro starověké filozofy, která se pohybuje někde mezi etikou, morálkou a fantazií. S moderními technologiemi však přicházejí také nové příležitosti. Společné úsilí a správné nástroje mohou tuto transformaci umožnit. 

Def3nse není běžný bug bounty program. Využívá technologii, která umožňuje lidské a umělé inteligenci spolupracovat v reálném čase při komplexním řešení problémů. Spojuje sílu Bayesovských vztahových sítí a pokročilých API pro sběr dat o detekovaných útocích a podezřelých odkazech. Všechny záznamy jsou vyčištěny (nechceme, aby někdo klikal na škodlivý odkaz a stahoval virus!), a poté přejděte na zdroj. 

Při procházení kanálu budou uživatelé sledovat škodlivé kampaně, které se dějí na internetu v reálném čase! To jim dává příležitost odhalit vznikající hrozby a důkladněji prozkoumat dobře známá nebezpečí. 

Def3nse je nástroj. V kombinaci se zvědavou myslí a báječným přístupem analytika se stává mocným nástrojem. Chceme dokázat, že spolupráce je budoucností lovu malwaru.


Amelia Szczuchniak

je bezpečnostní analytička a školitelka pracující pro společnost ISECOM. Od začátku své cesty v oboru kybernetické bezpečnosti spolupracuje s uznávanými bezpečnostními profesionály a učí se od nich. Vyučuje kurzy Hacker Highschool zaměřené na teenagery a provádí školení kybernetické bezpečnosti pro armád složky. V budoucnu se chce Amelia zaměřit na kybernetickou kriminalistiku a kyberkriminalitu. Její celoživotní láska k Sherlocku Holmesovi pomáhá přesvědčivě provádětdoxxing. Je nadšená pro hudbu, a proto se zapojila do projektu hudebního výzkumu.


Vytisknout