Rebecca Morgan

Image

Hrozba zevnitř a kybernetická bezpečnost

Kybernetické hrozby pocházejí z mnoha zdrojů, včetně státních aktérů, teroristických skupin, zločinců, hackerů, obchodních konkurentů a dokonce i důvěryhodných zasvěcených osob. Ve skutečnosti mohou právě důvěryhodní zasvěcenci představovat nejvýznamnější hrozby. Ať už se jedná o zlovolný čin - úmyslnou exfiltraci informací nebo zavedení malwaru či jiného škodlivého kódu - nebo o neúmyslné jednání neopatrných zaměstnanců, největší hrozba pro informační systém organizace se často nachází uvnitř. Připojte se k Rebecce Morganové, zástupkyni zástupce ředitele Národního centra pro kontrarozvědku a bezpečnost, a zúčastněte se diskuse o zmírňování vnitřních hrozeb v oblasti kybernetické bezpečnosti. Paní Morganová se bude zabývat současným rizikovým prostředím, včetně zvýšené zranitelnosti způsobené globální pandemií; identifikuje potenciální hrozby, které představují důvěryhodní zasvěcenci a protivníci, kteří se je snaží kooptovat nebo využít; a podělí se o osvědčené postupy a dostupné zdroje pro zmírnění rizika.


Rebecca Morgan

Paní Rebecca Morganová působí jako zástupkyně zástupce ředitele National Counterintelligence and Security Center (NCSC) pro zmírňování podnikových hrozeb a jako zástupkyně ředitele National Insider Threat Task Force (NITTF). NITTF je meziagenturní pracovní skupina, které spolupředsedají Úřad ředitele národního zpravodajství (ODNI) a ministerstvo spravedlnosti.

Paní Morganová má více než tři desetiletí zkušeností v oblasti kontrarozvědky, bezpečnosti a vnitřních hrozeb, včetně vyšetřování, operací a analýz, kdy působila jako zvláštní agentka, specialistka na zpravodajské operace, starší zpravodajská poradkyně a instruktorka v rámci ministerstva obrany a zpravodajské komunity. Paní Morganová získala magisterský titul v oboru forenzního vyšetřování firemní špionáže na Univerzitě George Washingtona a bakalářský titul v oboru trestního soudnictví a sociologie na Northeastern Illinois University. Její oddanost povinnostem a schopnost inovace vyústily v četná ocenění a vyznamenání: DIA CI and HUMINT Trainer of the year (2014, 2015, 2018); DoD "Unsung Hero" od ministra obrany Williama Cohena (2000); a uznána časopisem Security Magazine jako jeden z "Nejvlivnějších lidí v oblasti bezpečnosti 2020". Je držitelkou certifikátů SAPPC, SFPC, CINT-F, CINT-A a DoD Forensic Media Examiner.


Vytisknout