Michael Ryzhoukhin a Oleksandr Kyselevskyi

Image
Michael Ryzhoukhin

Michael je vedoucí vědecký pracovník skupiny Intecracy Group a jeden z autorů produktů rodiny UBCrypto. Rozsáhlé znalosti z matematiky a fyziky a 30 let zkušeností v oblasti IT a telekomunikací (včetně kryptografie) umožňují Michaelovi vést vývoj a vytvářet jedinečné systémy a produkty. Svou kariéru zahájil jako hlavní projektant na Ústavu matematických strojů a systémů při Ukrajinské národní Akademii věd. Poté pracoval v německých společnostech jako je Sigma-C GmbH jako hlavní programátor-analytik, v Goldenteig GmbH jako IT architekt a v Ericsson jako projektový manažer systémové integrace. Vedl velmi složité projekty na celostátní úrovni, jako třeba systém řízení orientace pro létající objekty (letadel, vesmírných lodí), systém korekce stavu navigace člověk-stroj pro kosmické lodě, distribuovaný systém telemetrie pro monitorování a řízení vodních zdrojů a vytvářel vysoce efektivní architekturu pro systém vyhledávání videa. Nyní Michael vede přední systémový design produktů řady UBCrypto založených na technologiích úplné informační kryptografické ochrany a dohlíží na architekturu a kontrolu kvality kryptografických produktů a řešení.
Image
Oleksandr Kyselevskyi

Dr. Kyselevskyi je jedním ze zakladatelů, jednatel, člen dozorčí rady a hlavní vědeckéhý poradce konsorcia Intecracy Group na Ukrajině. Má rozsáhlé zkušenosti a prováděl vědecké výzkumy v oborech Aplikovaná matematika, Matematické modelování; Telekomunikace; Řízení, modelování a optimalizace komplexních systémů; IT bezpečnost / kybernetická bezpečnost; Kryptografie a její aplikace (včetně technologií úplné informační kryptografické ochrany). Jeho pozadí zahrnuje práci v Institutu Mechaniky ukrajinské Akademie věd a Fakultě mechaniky a matematiky na Národní univerzitě Tarase Ševčenkova v Kyjevě jako hlavní výzkumný pracovník a vědecký poradce. Zároveň je docentem na katedře obecné matematiky na Národní univerzita v Annabě (Alžírsko) a Profesorem na katedře matematiky a informatiky a vědecký poradce pro postgraduálního studia.

Vědecké a lektorské zkušenosti Dr. Kyselevskyiho se mu hodí v jeho současné práci, kde se nyní zaměřuje na kybernetickou bezpečnost a kryptografii. Vede a realizuje řadu projektů souvisejících s IT a kybernetickou bezpečností pro vládní i komerční organizace na Ukrajině. Dr. Kyselevskyi je autorem více než 20 vědeckých publikací a má 9 osvědčení o registraci autorských práv k softwarovým produktům.

Vytisknout